Strona główna
Rejestracja
Kontakt
Statystyki
.
Moons of Madness (2019) CODEX / Polska Wersja Językowa
10-11-2019, 12:26 |  vanisz  |  GRY - PC  |  

Moons of Madness (2019) CODEX / Polska Wersja Językowa


Moons of Madness (2019) CODEX / Polska Wersja Językowa


Opis:

Moons of Madness jest psychologicznym horrorem autorstwa studia Rock Pocket Games. Produkcja nawiązuje do twórczości H.P. Lovecrafta, a gracz wciela się w rolę członka ekspedycji na Marsa, gdzie zaczynają dziać się niewyjaśnione rzeczy.

W Moons of Madness gracz wciela się w Shane’a Neweharta, czyli członka kosmicznej ekspedycji, na której celowniku znalazł się Mars. Początkowo wszystko szło zgodnie z planem, a na powierzchni Czerwonej Planety udało się już nawet założyć pierwszą placówkę badawczą, nazwaną Trailblazer Alpha. Sprawy nabrały jednak tempa w momencie, kiedy w grę zaczęły wchodzić tajemnicze, kosmiczne siły inspirowane wytworami wyobraźni H.P. Lovecrafta, powołanymi przez niego do życia na potrzeby Mitologii Cthulhu. Protagonista zaczął popadać w stopniowe szaleństwo, przestając odróżniać halucynacje od elementów rzeczywistości.

Proza Samotnika z Providence, jak zwykło się określać słynnego pisarza, nie jest jednak jedynym fundamentem, na którym zasadza się opowiedziana w grze historia. Na osobną wzmiankę zasługuje fakt, że deweloperzy zapoznali się z wynikami badań i eksperymentów przeprowadzanych przez NASA oraz firmę SpaceX, chcąc uczynić przygodę możliwie najbardziej zakorzenioną w prawdziwych realiach.

W Moons of Madness akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP), co potęguje gęsty, przyprawiający o dreszcie klimat. W trakcie zabawy zwiedzamy nie tylko powierzchnię Marsa (zarówno na piechotę, jak i za sterami łazika), lecz także klaustrofobiczne korytarze rodem z klasycznych horrorów science fiction.

W trakcie rozgrywki bohater musi wyjść naprzeciw nie tylko zewnętrznym zagrożeniom w postaci tajemniczych sił pochodzących z obcego świata (niebezpieczeństwo czyha na niego na każdym kroku również za sprawą kurczącego się zapasu tlenu), lecz także własnemu strachowi. Jak wspomniano wcześniej, protagonista stopniowo popada w obłęd, którego efekty można obserwować na ekranie, np. gdy chwilowo traci świadomość otoczenia. Pomimo że projekcje umysłu Shane'a są zdają się oderwane od rzeczywistości, są z nią ściśle powiązane, odzwierciedlając wydarzenia z jego przeszłości.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Rekomendowane: Intel Core i7-2600K 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 580 lub lepsza, 15 GB HDD, Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Minimalne: Intel Core i5-760 2.8 GHz / AMD Athlon X4 740 3.2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon R7 260X lub lepsza, 15 GB HDD, Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Opis Uploadu:

Waga: 8.65 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG, PL i inne
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu CODEX do folderu z grą.
5. Graj.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
  • Polecam
  • 0

  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 7

Uwaga! Linki są widoczne tylko dla zarejestrowanych użytkowników!
Brak konta ? Zarejestruj się za darmo!
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.