Strona główna
Rejestracja
Kontakt
Statystyki
.
Moons of Madness (2019) FitGirl Repack / Polska Wersja Językowa
9-11-2019, 16:25 |  vanisz  |  GRY - PC  |  

Moons of Madness (2019) FitGirl Repack / Polska Wersja Językowa


Moons of Madness (2019) FitGirl Repack / Polska Wersja Językowa


Opis:

Moons of Madness jest psychologicznym horrorem autorstwa studia Rock Pocket Games. Produkcja nawiązuje do twórczości H.P. Lovecrafta, a gracz wciela się w rolę członka ekspedycji na Marsa, gdzie zaczynają dziać się niewyjaśnione rzeczy.

W Moons of Madness gracz wciela się w Shane’a Neweharta, czyli członka kosmicznej ekspedycji, na której celowniku znalazł się Mars. Początkowo wszystko szło zgodnie z planem, a na powierzchni Czerwonej Planety udało się już nawet założyć pierwszą placówkę badawczą, nazwaną Trailblazer Alpha. Sprawy nabrały jednak tempa w momencie, kiedy w grę zaczęły wchodzić tajemnicze, kosmiczne siły inspirowane wytworami wyobraźni H.P. Lovecrafta, powołanymi przez niego do życia na potrzeby Mitologii Cthulhu. Protagonista zaczął popadać w stopniowe szaleństwo, przestając odróżniać halucynacje od elementów rzeczywistości.

Proza Samotnika z Providence, jak zwykło się określać słynnego pisarza, nie jest jednak jedynym fundamentem, na którym zasadza się opowiedziana w grze historia. Na osobną wzmiankę zasługuje fakt, że deweloperzy zapoznali się z wynikami badań i eksperymentów przeprowadzanych przez NASA oraz firmę SpaceX, chcąc uczynić przygodę możliwie najbardziej zakorzenioną w prawdziwych realiach.

W Moons of Madness akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP), co potęguje gęsty, przyprawiający o dreszcie klimat. W trakcie zabawy zwiedzamy nie tylko powierzchnię Marsa (zarówno na piechotę, jak i za sterami łazika), lecz także klaustrofobiczne korytarze rodem z klasycznych horrorów science fiction.

W trakcie rozgrywki bohater musi wyjść naprzeciw nie tylko zewnętrznym zagrożeniom w postaci tajemniczych sił pochodzących z obcego świata (niebezpieczeństwo czyha na niego na każdym kroku również za sprawą kurczącego się zapasu tlenu), lecz także własnemu strachowi. Jak wspomniano wcześniej, protagonista stopniowo popada w obłęd, którego efekty można obserwować na ekranie, np. gdy chwilowo traci świadomość otoczenia. Pomimo że projekcje umysłu Shane'a są zdają się oderwane od rzeczywistości, są z nią ściśle powiązane, odzwierciedlając wydarzenia z jego przeszłości.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Rekomendowane: Intel Core i7-2600K 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 580 lub lepsza, 15 GB HDD, Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Minimalne: Intel Core i5-760 2.8 GHz / AMD Athlon X4 740 3.2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon R7 260X lub lepsza, 15 GB HDD, Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Repack Features:
- Based on Moons.of.Madness-CODEX ISO release: codex-moons.of.madness.iso (11,161,829,376 bytes)
- 100% Lossless & MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation
- NOTHING ripped, NOTHING re-encoded
- Significantly smaller archive size (compressed from 10.4 to 5.2 GB)
- Installation takes 3-6 minutes (depending on your system)
- After-install integrity check so you could make sure that everything installed properly
- HDD space after installation: 16 GB
- Language can be changed in game settings
- Repack uses XTool library by Razor12911
- At least 2 GB of free RAM (inc. virtual) required for installing this repack
- Repack by FitGirl


Opis Uploadu:

Crack: built-in (CODEX)
Waga: 5.19
Zawartość: pliki instalacyjne
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, German, Spanish - Spain, Korean, Norwegian, Polish, Russian, Simplified Chinese, Italian, Portuguese - Brazil
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Graj.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
  • Polecam
  • 0

  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 8

Uwaga! Linki są widoczne tylko dla zarejestrowanych użytkowników!
Brak konta ? Zarejestruj się za darmo!
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.