Strona główna
Rejestracja
Kontakt
Statystyki
.
The Beast Inside (2019) MULTi9-ElAmigos / Polska Wersja Językowa
17-10-2019, 22:55 |  vanisz  |  GRY - PC  |  

The Beast Inside (2019) MULTi9-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


The Beast Inside (2019) MULTi9-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Opis:

Polski survival horror, w którym poznajemy losy kryptood zachrystiiityka CIA Adama. Po przybyciu do nowego domu znajduje on pamiętnik niejakiego Nicolasa. Spisane w nim koszmary wdzierają się do rzeczywistości, zmuszając mężczyznę do walki o życie.

W The Beast Inside wcielamy się w kryptood zachrystiiityka CIA Adama, który przeprowadził się z żoną Emmą na prowincję, by móc w spokoju pracować nad złamaniem kodu, mogącego przechylić szalę zwycięstwa w zimnej wojnie na korzyść Stanów Zjednoczonych. Wkrótce po przybyciu na miejsce znajduje on pamiętnik niejakiego Nicolasa - żołnierza wojny secesyjnej, mieszkającego w tym domu przeszło sto lat temu. Mężczyzna próbował odnaleźć swojego zaginionego ojca, jednak podczas dochodzenia borykał się z nadprzyrodzonymi zdarzeniami – wszystkie spisywał w pamiętniku. Teraz jego straszne wspomnienia przedostały się do rzeczywistości, zmuszając Adama do walki o życie.

Akcja obserwowana jest z perspektywy FPP. Podczas zabawy mamy okazję wcielić się w dwie postacie - Adama oraz Nicolasa. Dzięki temu poznajemy wydarzenia rozgrywające się w dwóch odmiennych okresach historycznych oraz przemierzamy dwie wersje tych samych lokacji. Twórcy The Beast Inside przygotowali kilka zróżnicowanych miejscówek w ramach półotwartego świata - od naszego domu, przez bagna, aż po opuszczony zajazd. Z racji, że mamy do czynienia z horrorem, zazwyczaj są one słabo oświetlone i pełne nieprzyjemnych niespodzianek; czasami przedmioty zaczynają się same poruszać, pojawiają się zjawy, a do tego dochodzą także wyskakujący znienacka przeciwnicy. Możemy sobie z nimi radzić na kilka sposobów. Podstawowymi są, rzecz jasna, chowanie się lub ucieczka. Możemy się także bronić, strzelając z rewolweru, choć amunicji zazwyczaj jest mało. Warto więc korzystać z elementów środowiska, które mogą zapewnić nam przewagę.

Rozgrywka nie ogranicza się wyłącznie do eksploracji i walki, gdyż w trakcie przygody napotykamy na rozmaite problemy. Jednym z nich są łamigłówki, opierające się na łamaniu szyfrów. Zmusza nas to do zaglądania w każdy zakamarek w poszukiwaniu starych tekstów mogących nakierować nas na rozwiązanie.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Minimalne: AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon R9 270 lub lepsza, 40 GB HDD, Windows 7/8/10

ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). Change language in game options.


Opis Uploadu:

Waga: 9.64 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, German, Spanish, Polish, Russian, Portuguese-Brazil, Turkish, Simplified Chinese
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Graj.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
  • Polecam
  • 0

  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 10

Uwaga! Linki są widoczne tylko dla zarejestrowanych użytkowników!
Brak konta ? Zarejestruj się za darmo!
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.