Strona główna
Rejestracja
Kontakt
Statystyki
.
Monkey King: Hero Is Back (2019) CODEX / Polska Wersja Językowa
17-10-2019, 19:23 |  vanisz  |  GRY - PC  |  

Monkey King: Hero Is Back (2019) CODEX / Polska Wersja Językowa


Monkey King: Hero Is Back (2019) CODEX / Polska Wersja Językowa


Opis:

Gra akcji TPP typu slasher/beat'em up, oparta na licencji filmu animowanego Monkey King: Hero Is Back. Wcielamy się w niej w Monkey Kinga - legendarnego wojownika stawiającego czoła hordom potworów atakujących pewną małą wioskę.

Historia opowiedziana w grze Monkey King: Hero Is Back The Game opiera się na fabule kinowego pierwowzoru. Głównym bohaterem jest zatem tytułowy Monkey King, który został uwięziony przez rozjuszonych bogów w lodowej klatce, gdzie spędził pięćset długich lat. Herosa uwolnił mały chłopiec uciekający w góry przed potworami atakującymi jego rodzinną wioskę. Od tej pory legendarnemu wojownikowi nie pozostaje nic innego, jak odwdzięczyć się dziecku za ratunek i obronić osadę przed agresywnymi kreaturami.

Warto odnotować, że deweloperzy wzbogacili historię opowiedzianą w filmie o zupełnie nowe wątki. Całość jest natomiast inspirowana Wędrówką na zachód, czyli klasyczną chińską powieścią autorstwa Wu Cheng’ena.

W Monkey King: Hero Is Back The Game kontrolujemy zarówno Monkey Kinga, jak i Jianga Lieura znanego z kinowego pierwowzoru. Podczas zabawy eksplorujemy zróżnicowane lokacje (mowa nie tylko o znanych z filmu, ale i o zupełnie nowych miejscach) oraz walczymy z przeciwnikami. Starcia toczą się w czasie rzeczywistym, a w ich trakcie robimy użytek ze zróżnicowanych umiejętności bojowych głównego bohatera, łącząc wyprowadzane przez niego ataki w efektowne kombinacje. Na szczególną uwagę zasługują mocarni, zazwyczaj gigantycznych rozmiarów bossowie, z którymi potyczki przybierają wyjątkowo widowiskowy przebieg – protagonista potrafi bowiem wspinać się na ich cielska, co przenosi walkę na zupełnie nowy poziom, zwłaszcza w porównaniu do bitew z szeregowymi adwersarzami.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Rekomendowane: Intel Core i7-4770K 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz, 16 GB RAM, karta grafiki 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 480 lub lepsza, 20 GB HDD, Windows 10 64-bit

Minimalne: Intel Core i3-3220 3.3 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7770 lub lepsza, 20 GB HDD, Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Opis Uploadu:

Waga: 12.02 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: PL (napisy i dubbing), ENG i inne
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu CODEX do folderu z grą.
5. Graj.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
  • Polecam
  • 0

  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 7

Uwaga! Linki są widoczne tylko dla zarejestrowanych użytkowników!
Brak konta ? Zarejestruj się za darmo!
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.