Strona główna
Rejestracja
Kontakt
Statystyki
.
Disco Elysium (2019) FitGirl Repack
17-10-2019, 14:38 |  vanisz  |  GRY - PC  |  

Disco Elysium (2019) FitGirl Repack


Disco Elysium (2019) FitGirl Repack


Opis:

Oryginalna izometryczna gra RPG, która kładzie nacisk na aspekt narracyjny. Akcja Disco Elysium toczy się w fikcyjnym świecie, łączącym realia współczesne z elementami fantastycznymi oraz retrofuturystycznymi technologiami.

Akcja toczy się w starym nadmorskim mieście Revachol, zlokalizowanym w fikcyjnym świecie, który łączy współczesne realia z elementami fantastycznymi oraz retro-futurystycznymi technologiami. Wcielamy się w żałosnego stróża prawa, będącego nędznym policjantem i jeszcze gorszym człowiekiem. Otrzymuje on okazję podjęcia się sprawy, która równie dobrze może go ostatecznie pogrążyć, jak i dać mu szansę na odkupienie.

W Disco Elysium zajmujemy się tym, czym w klasycznych RPG-ach, czyli eksploracją, prowadzeniem rozmów, wypełnianiem zadań i walką, ale wszystko to zostało zrealizowane w sposób mocno odbiegający od tego, do czego przyzwyczaiły nas inne produkcje z tego gatunku. Celem autorów było, aby gracz poczuł się jak bohater dobrej powieści. Podczas zwiedzania świata postać otoczona jest przez krąg symboli, odpowiadających za informacje uzyskiwane za pomocą różnych zmysłów. Ich położenie wskazuje źródło np. dźwięku, zapachu czy inspiracji, a po kliknięciu na ikonę otrzymujemy dokładniejsze opisy. Zdobywana w ten sposób wiedza odgrywa kluczową rolę w rozwiązywaniu problemów i odkrywaniu sekretów fabuły. Identycznie potraktowane zostały przemyślenia bohatera, a ich zgłębianie może otworzyć przed nami alternatywne opcje w dalszej części rozgrywki.

W Disco Elysium znajdujemy także rozbudowany system dialogów przypominający grę logiczną. Gracze mogą prowadzić za jego pomocą szermierkę słowną, manipulować rozmówcami oraz dedukować wnioski, które nie zostały wprost przekazane w konwersacji. Wszytko to bazuje w równym stopniu na wyborach dokonywanych przez nas, jak i na statystykach bohatera.

Również potyczki zrealizowane zostały w formie przypominającej dialogi. Gracz musi wybierać tekstowe opisy akcji, próbując stworzyć coś, co przypominałoby scenę walki z dobrej powieści. Jednocześnie silnik w tle funkcjonuje jak w tradycyjnych RPG-ach, robiąc testy naszych umiejętności, więc podczas decydowania o tym, co zrobi postać, powinniśmy brać pod uwagę jej statystyki.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Rekomendowane: Intel Core i7 / AMD Ryzen 7 1800X 3.6 GHz, 8 GB RAM, Karta grafiki 3 GB GeForce GTX 1060 lub lepsza, 22 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

Minimalne: Intel Core i5-7500 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki Intel HD 620 lub lepsza, 22 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

Repack Features:
- Based on Disco_Elysium-HOODLUM ISO release: hlm-discoelysium.iso (12,166,500,352 bytes)
- Build 4290106 patch applied over, thanks to Nimryel!
- 100% Lossless & MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation
- NOTHING ripped, NOTHING re-encoded
- Significantly smaller archive size (compressed from 11.3 to 6.7 GB)
- Installation takes: ~15 minutes on 8-threads CPU; ~30 minutes on 4-threads CPU
- After-install integrity check so you could make sure that everything installed properly
- HDD space after installation: 14 GB (up to 26 GB during installation)
- At least 2 GB of free RAM (inc. virtual) required for installing this repack
- Repack by FitGirl


Opis Uploadu:

Crack: built-in (HOODLUM)
Waga: 6.69 GB
Zawartość: pliki instalacyjne
Kompresja: rar
Wersja językowa: English
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zainstaluj.
3. Graj.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
  • Polecam
  • 0

  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 10

Uwaga! Linki są widoczne tylko dla zarejestrowanych użytkowników!
Brak konta ? Zarejestruj się za darmo!
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.