Strona główna
Rejestracja
Kontakt
Statystyki
.
Zombieland: Double Tap - Road Trip (2019) CODEX
16-10-2019, 13:27 |  vanisz  |  GRY - PC  |  

Zombieland: Double Tap - Road Trip (2019) CODEX


Zombieland: Double Tap - Road Trip (2019) CODEX


Opis:

Postapokaliptyczna strzelanka, w której kamerę umieszczono wysoko nad głową bohatera (w rzucie izometrycznym). Zabawa w Zombieland: Double Tap - Road Trip sprowadza się do walki z hordami zombie, toczonej samotnie lub w trybie kooperacyjnym dla czterech osób.

Pomimo tytułu, gra nie bazuje na fabule filmu Zombieland 2: kulki w łeb (ang. Zombieland: Double Tap). Zamiast tego akcja Road Trip rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z pierwszej i drugiej części kinowego cyklu.

Gra opowiada o przygodach znanej ze srebrnego ekranu grupy bohaterów, którzy udają się w podróż przez postapokaliptyczne Stany Zjednoczone, zniszczone przez wybuch epidemii zombie.

Zombieland: Double Tap - Road Trip to strzelanką, w której wydarzenia obserwujemy z lotu ptaka. Gra wygląda nowocześnie, ale pod względem rozgrywki odwołuje się do klasycznych produkcji tego typu. Zabawa polega więc głównie na walce z hordami potworów i gromadzeniu coraz lepszego uzbrojenia.

Do wyboru są cztery postacie znane z filmu. Każda z nich posiada unikalne cechy oraz ekwipunek. W trakcie zabawy możemy rozwijać bohatera i zmieniać jego wyposażenie. Podczas rozgrywki musimy przedrzeć się przez osiemnaście różnorodnych poziomów.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Rekomendowane: Intel Core i7-4770 3.4 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

Minimalne: Intel Core i7-950 3.06 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 896 MB GeForce GTX 260 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows 7 64-bit

Opis Uploadu:

Waga: 3.10 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu CODEX do folderu z grą.
5. Graj.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
  • Polecam
  • 0

  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 11

Uwaga! Linki są widoczne tylko dla zarejestrowanych użytkowników!
Brak konta ? Zarejestruj się za darmo!
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.