Strona główna
Rejestracja
Kontakt
Statystyki
.
TOP FILM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
The Occupation (2019) v1.4-PLAZA / Polska Wersja Językowa
8-07-2019, 16:10 |  vanisz  |  GRY - PC  |  

The Occupation (2019) v1.4-PLAZA / Polska Wersja Językowa


The Occupation (2019) v1.4-PLAZA / Polska Wersja Językowa


Opis:

Pierwszoosobowa przygodówka z silnym wątkiem politycznym rozgrywająca się w latach osiemdziesiątych w Anglii. Za produkcję odpowiada brytyjskie niezależne studio White Paper Games.

The Occupation przenosi gracza do Anglii lat osiemdziesiątych i rozpoczyna się 24 października 1987 roku. Punktem wyjścia historii jest zamach terrorystyczny, w wyniku którego zginęły dwadzieścia trzy osoby. W odpowiedzi na zagrożenie brytyjskie władze uchwalają ustawę mocno ograniczającą - w imię bezpieczeństwa - wolności i swobody obywatelskie. Pojawiają się jednak tropy sugerujące, że taki bieg wydarzeń był od początku zaplanowany, a za samym atakiem stoją osoby działające na zlecenie rządu. Gra tym samym wpisuje się w konwencję thrillerów politycznych bazujących na teoriach spiskowych, gdzie podstawową trudnością jest właściwe zinterpretowanie posiadanych informacji, które mogą łączyć się na kilka różnych spójnych sposobów. Mimo osadzenia historii w przeszłości autorzy poruszają tematy niezwykle aktualne, dotykając takich kwestii jak wolność słowa, prawo do prywatności, etyka dziennikarska czy trudności w ocenie prawdziwości przekazu medialnego.

The Occupation to przygodówka rozgrywana z perspektywy pierwszej osoby. Większość czasu spędzamy na eksplorowaniu lokacji, rozwiązywaniu zagadek i prowadzeniu rozmów z osobami mogącymi posiadać ważne dla śledztwa informacje. Oprócz tego w grze pojawiają się elementy skradania, kiedy to musimy niepostrzeżenie dostać się do jakiegoś miejsca, przeszukać je i uciec bez wzbudzania podejrzeń. W przeciwieństwie do wielu innych produkcji tego typu, w których sporą część aktualnych wydarzeń poznajemy z drugiej ręki (np. przez rozmowy, listy lub notatki), w The Occupation uczestniczymy we wszystkich kluczowych momentach, a nasze działania mogą zdecydować o ich przebiegu.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Rekomendowane: Intel Quad Core 2.6 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 560 lub lepsza, 7 GB HDD, Windows 7/8/10

Minimalne: Intel Dual Core 2.2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 lub lepsza, 7 GB HDD, Windows 7

Opis Uploadu:

Waga: 6.55 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG, PL i inne
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu PLAZA do folderu z grą.
5. Graj.

NOTES: This release is standalone and updated to current version.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
  • Polecam
  • 0

  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 9

Uwaga! Linki są widoczne tylko dla zarejestrowanych użytkowników!
Brak konta ? Zarejestruj się za darmo!
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.