Strona główna
Rejestracja
Kontakt
Statystyki
.
TOP FILM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
The Sinking City - Necronomicon Edition (2019) MULTi15-ElAmigos / Polska Wersja Językowa
12-07-2019, 20:58 |  vanisz  |  GRY - PC  |  

The Sinking City - Necronomicon Edition (2019) MULTi15-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


The Sinking City - Necronomicon Edition (2019) MULTi15-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Opis:

Przygodowa gra akcji TPP z elementami RPG, inspirowana twórczością H.P. Lovecrafta. Akcja gry toczy się w latach dwudziestych XX wieku, w amerykańskim miasteczku cierpiącym z powodu powodzi wywołanej przyczynami nadnaturalnymi.

The Sinking City zabiera nas w podróż do Stanów Zjednoczonych z lat dwudziestych XX wieku, a dokładnie - do posępnego miasteczka Oakmont w stanie Massachusetts, które nawiedziła potężna powódź spowodowana przez siły nadprzyrodzone. Zbadanie tej sprawy przypadło detektywowi Charlesowi W. Reedowi, który na drodze śledztwa poznaje nie tylko przyczyny owego zjawiska, lecz również styka się z szaleństwem i zwątpieniem, coraz bardziej ogarniającymi zarówno mieszkańców Oakmont, jak i jego samego.

W The Sinking City akcję ukazano z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Autorzy oddają nam do dyspozycji miasto składające się z kilku dzielnic (świat gry jest największym z dotychczas stworzonych przez studio Frogwares), po którym poruszamy się zarówno na piechotę, jak i korzystając z łodzi bądź skafandra do nurkowania. Motorem gry są realizowane w dowolnej kolejności zadania zlecane przez postacie neutralne, z których każde można wykonać na kilka sposobów (między innymi korzystając z umiejętności Reeda pozwalającej mu na oglądanie widm z przeszłości). Jako że fabuła rozwija się w sposób nieliniowy, posiada kilka zakończeń - to, które z nich zobaczymy, determinują nasze poczynania w toku przygody.

W grze nie brakuje starć z przeciwnikami rodem z koszmaru (tymi mniejszymi, których eliminacja nie stanowi większego problemu, a także znacznie potężniejszymi, pełniącymi niejako rolę bossów). Eliminujemy ich, korzystając z szerokiego wachlarza broni palnej z epoki; arsenał obejmuje rewolwer, karabin, strzelbę czy choćby granaty; poza tym protagonista może zastawiać pułapki na adwersarzy. Ponadto w miarę postępów bohater rozwija swoje zdolności, które przydają się zarówno przy rozwiązywaniu zagadek, jak i podczas eksploracji oraz starć z oponentami. Warto przy tym pamiętać, że detektyw wystawiany na makabryczne widoki stopniowo ulega szaleństwu objawiającemu się na przykład poprzez halucynacje.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Rekomendowane: Intel Core i7-3770 3.5 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290 lub lepsza, 40 GB HDD, Windows 10 64-bit

Minimalne: Intel Core i5-2500 3.3 GHz / AMD FX-8300 3.3 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 770 / Radeon R9 380X lub lepsza, 40 GB HDD, Windows 10 64-bit

ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex) + update 3709.4 (05.07.2019). Change language in game options.


Opis Uploadu:

Waga: 12.77 GB
Zawartość: .iso, update
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech, Russian, Portuguese-Brazil, Arabic, Turkish, Ukrainian, Korean, Chinese Simplified, Chinese Traditional
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Zainstaluj update.
5. Graj.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
  • Polecam
  • 0

  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 25

Edytował: vanisz  12-07-2019, 20:58
Z powodu: nowa wersja
Uwaga! Linki są widoczne tylko dla zarejestrowanych użytkowników!
Brak konta ? Zarejestruj się za darmo!
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.