Strona główna
Rejestracja
Kontakt
Statystyki
.
TOP FILM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
They Are Billions (2019) MULTi12-ElAmigos / Polska Wersja Językowa
4-07-2019, 23:00 |  vanisz  |  GRY - PC  |  

They Are Billions (2019) MULTi12-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


They Are Billions (2019) MULTi12-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Opis:

Steampunkowa strategia czasu rzeczywistego, w której musimy bronić kolonię ludzką przed gigantycznymi hordami zombie. They Are Billions powstało za sprawą twórców Lords of Xulima: A Story of Gods and Humans. Podstawowym zadaniem gracza jest nadzorowanie i rozwój bazy.

They Are Billions to strategia, której akcja toczy się w czasie rzeczywistym, ale z opcją aktywnej pauzy, pozwalającej w dowolnym momencie zatrzymać akcję i na spokojnie wydać rozkazy. Sam przebieg rozgrywki różni się od typowych RTS-ów. Większość czasu spędzamy na zarządzaniu i rozwoju kolonii, w stylu znanym ze strategii ekonomicznych. Konieczne jest więc gromadzenie surowców, konstruowanie i ulepszanie budynków oraz tworzenie sieci energetycznej.

Stałym zagrożeniem są gigantyczne hordy zombiaków. Autorzy opracowali własny silnik, który pozwala na umieszczenie nawet dwudziestu tysięcy jednostek na mapie i każda z nich posiada własny moduł sztucznej inteligencji. Dzięki temu martwiaki potrafią m.in. reagować na różne bodźce wizualne i dźwiękowe, a po znalezieniu ciał swoich pobratymców spróbują znaleźć winnych.

Jeśli choć jeden zombie dostanie się do wnętrza budynku, to zainfekuje wszystkich jego mieszkańców. Brak błyskawicznej i zdecydowanej reakcji sprawi, że szybko cała kolonia zamieni się w legowisko żywych trupów. Aby ochronić się przed zagrożeniem, konieczne jest budowanie struktur obronnych, takich jak mury czy wieżyczki, jak również wynajmowanie i szkolenie najemników zdolnych walczyć z martwakami.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Rekomendowane: Intel Core i5 3.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7950 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows 7/8/10

Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz, 3 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows 7/8/10

ElAmigos release, game is already cracked after installation (proper crack by Lootbox/Goldberg). Updated to version 1.0.10.15 (02.07.2019).


Opis Uploadu:

Waga: 3.31 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Portuguese-Brazil, Russian, Korean, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Graj.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
  • Polecam
  • 0

  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 25

Edytował: vanisz  4-07-2019, 23:00
Z powodu: nowa wersja
Uwaga! Linki są widoczne tylko dla zarejestrowanych użytkowników!
Brak konta ? Zarejestruj się za darmo!
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.