Strona główna
Rejestracja
Kontakt
Statystyki
.
TOP FILM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Druidstone: The Secret of the Menhir Forest (2019) ElAmigos
20-05-2019, 14:35 |  vanisz  |  GRY - PC  |  

Druidstone: The Secret of the Menhir Forest (2019) ElAmigos


Druidstone: The Secret of the Menhir Forest (2019) ElAmigos


Opis:

Gra RPG w realiach fantasy od studia Ctrl Alt Ninja, założonego przez byłych pracowników firmy Almost Human, znanej z serii Legend of Grimrock. To klasyczny przedstawiciel gatunku z turowym systemem walki, wzbogacony o elementy gatunku roguelike.

Akcja rozgrywa się w lesie Menhir, miejscu pełnym tajemnic, kamiennych obelisków, zapomnianych świątyń i innych tego typu klimatycznych lokacji. Wcielamy się w jednego z druidów, strażników lasu, po śmierci mogących zreinkarnować i powrócić do swoich ciał. Nasz protagonista znalazł się jednak w nietypowym położeniu - po odrodzeniu najwyraźniej stracił pamięć i nie wie, kim jest ani w jakich okolicznościach umarł. Bohaterowi towarzyszy w dodatku dziwne przeczucie, że całą krainę wkrótce czeka zagłada.

Druidstone: The Secret of the Menhir Forest na platformę PC to izometryczne RPG przeznaczone do zabawy w pojedynkę. Gracze eksplorują klimatyczne lokacje, starając się rozwikłać zagadkę lasu oraz poznać swoją przeszłość. Świat gry jest jednak pełen niebezpieczeństw, więc nierzadko musimy stawać do walki z mniejszymi i większymi przeciwnikami. Starcia odbywają się w systemie turowym. Taktyczna walka polega na wykorzystywaniu posiadanych zasobów, umiejętności i czarów. Większość z tych elementów zdobywamy i rozwijamy podczas przygody. Zabawa jest jednak utrudniana przez elementy roguelike, co oznacza, że po śmierci zaczynamy przygodę od nowa – nasz druid po raz kolejny powraca co życia. Każda reinkarnacja pociąga jednak za sobą konsekwencję w postaci pewnych zmian w świecie i nastawieniu do nas niektórych postaci niezależnych.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Rekomendowane: Intel Quad Core 2.66 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 1050 / Radeon RX 570 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows 10 64-bit

Minimalne: Intel Quad Core 2.66 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 Ti / Radeon HD 6850 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows 7 64-bit

ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). Updated to version 1.0.17 (17.05.2019).


Opis Uploadu:

Waga: 732.3 MB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: English
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Graj.


Zabezpieczone linki:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
  • Polecam
  • 0

  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 16

Uwaga! Linki są widoczne tylko dla zarejestrowanych użytkowników!
Brak konta ? Zarejestruj się za darmo!
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.