Strona główna
Rejestracja
Kontakt
Statystyki
.
TOP FILM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Walkiewicz Jacek - Pełna MOC możliwości [Audiobook PL]
12-07-2019, 13:37 |  gibson1965  |  DOKUMENTY - AUDIOBOOKI  |  

Walkiewicz Jacek - Pełna MOC możliwości [Audiobook PL]

Walkiewicz Jacek - Pełna MOC możliwości [Audiobook PL]


Opis:


>Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei.

Nic, co dzieje się w naszym życiu nie jest dziełem przypadku, lecz skutkiem określonych działań i i decyzji, które podejmujemy. Zastanów się prze chwilę w spokoju i ;postaraj odpowiedzieć przed sobą na wiele pytań, dlaczego. dlaczego pracujesz właśnie w takiej firmie lub nie, dlaczego masz rodzinę lub nie itd. Prawda, że wielki miałeś na wszystko wpływ? Pomyśl o swoich marzeniach. Wiesz, po co są? Żeby je spełniać! Pomyśl o odwadze. Odwaga składa się z czterech elementów: wiarę we własne siły, ryzyko, decyzje i zaangażowanie. To podwaliny każdego sukcesu. Dają nam pełną MOC możliwości.
Audiobook jest zapisem wykładu, jaki zrobił Jacek Walkiewicz słuchaczom TEDxWSB we wrześniu 2012 roku we Wrocławiu, dzięki któremu tysiące ludzi zmieniło swoje myślenie. Za pośrednictwem internetu przesłanie autora dotarło do wielu ludzi, może również do Ciebie. Zaczęły spływać e-maile, pytania, prośby o pomoc w wychodzeniu na prostą, na drogę do pełni możliwości. Jacek Walkiewicz nie był w stanie każdemu z pytających odpowiedzieć indywidualnie. Dlatego postanowił zrobić to zbiorowo; właśnie za pośrednictwem audiobooka.

Jacek Walkiewicz - Absolwent Wydziału Psychologii UW. Charyzmatyczny i motywujący mówca, trener i mentor. Ceniony za szeroką wiedzę merytoryczną oraz inspirujący, ciekawy, energetyzujący i pełen humoru styl prowadzenia wykładów i szkoleń. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Zdecydowana większość z nas woli działać, niż narzekać na swój los (badanie „Barometr ING — Realizujemy czy snujemy”, 2014), jednak aż 72% odkłada realizację planów na później. Dlatego ING Bank Śląski razem z autorem tej książki w akcji DopnijSwego.pl motywują do działania. Wejdź na stronę www.dopnijswego.pl, sprawdź, czy łatwo przychodzi Ci realizowanie planów, i zapoznaj się ze wskazówkami, jak iść do przodu. Ważne jest, aby każdy wybrał najlepszą dla siebie drogę realizacji planów i dopiął swego!


Opis uploadu:

wielkosc paczki: 254 MB
czas trwania: 06h 12m 41s
bit rate: 96kbps
rodzaj kompresji: rar
zawartosc uploadu: mp3
wersja jezykowa: PL
czyta: Jacek Walkiewicz
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH
Haslo: BrakDownload:

Oxycloud | Rocketshare | Fileshark | Rapidu

Linki zabezpieczone. Wklej adres do przegladarki aby uzyskac dostep.


Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


p.s.

Cale moje codziennie uzupelniane zbiory znajdziesz pod linkiem:


Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
  • Polecam
  • 0

  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 40

Edytował: gibson1965  12-07-2019, 13:37
Z powodu: reup
Uwaga! Linki są widoczne tylko dla zarejestrowanych użytkowników!
Brak konta ? Zarejestruj się za darmo!
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.