Strona główna
Rejestracja
Kontakt
Statystyki
.
TOP FILM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
14-06-2019, 16:06 |  Mysza09  |  DOKUMENTY - AUDIOBOOKI  |  

Kolekcja "Mistrzowie słowa" Komplet Tom 1-27 / Audiobook PL

Kolekcja "Mistrzowie słowa" Komplet  Tom 1-27 / Audiobook PL


Kolekcja "Mistrzowie słowa" to 27 dzieł literackich w znakomitych interpretacjach wybitnych polskich aktorów.
8-06-2019, 14:21 |  bodzio9  |  DOKUMENTY - AUDIOBOOKI  |  


Belle Kimberly - Idealne małżeństwo [Audiobook PL]

Belle Kimberly - Idealne małżeństwo [Audiobook PL]Lektor: Małgorzata Lewińska

Rozmiar: 988 MB
Czas: 11:59 h
Bitrate: 192 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Nie ma idealnych małżeństw. Są tylko doskonałe kłamstwa. Małżeństwo Iris i Willa jest tak perfekcyjne, jak tylko może być. Gdy Will wylatuje w delegację, ginie po nim wszelki ślad.. Dlaczego nie odbiera telefonu? I, co gorsze, dlaczego był na liście pasażerów samolotu, który się rozbił? Czas mija, a mąż nie daje znaku życia. Gdzie jest? Dlaczego kłamał? I czego jeszcze jej nie powiedział? Nawet idealne małżeństwo ma swoją mroczną stronę.
6-06-2019, 21:41 |  Mysza09  |  DOKUMENTY - AUDIOBOOKI  |  

William Golding - Spadkobiercy (1995) / (Audiobook PL)

William  Golding - Spadkobiercy (1995) / (Audiobook PL)


Grupa Neandertalczyków, powracająca wiosną na swoje tereny łowieckie, zastaje nowych przybyszy, zorganizowanych, posiadających czółna, uzbrojonych w łuki. Są to ich spadkobiercy — przedstawiciele gatunku Homo sapiens. Zetknięcie się tych dwóch pierwotnych społeczności, choć rzecz dotyczy czasów bardzo zamierzchłych, ma wiele odniesień do dnia dzisiejszego i do prawa siły wciąż rządzącego światem...
6-06-2019, 11:22 |  bodzio9  |  DOKUMENTY - AUDIOBOOKI  |  


Grisham John - Wyspa Camino [Audiobook PL]

Grisham John - Wyspa Camino  [Audiobook PL]

Lektor: Roch Siemianowski

Rozmiar: 299 MB
Czas: 10:54 h
Bitrate: 64 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:Świat książek może być o wiele bardziej mroczny i niebezpieczny, niż ci się wydaje…

Białe kruki, niepozorni antykwariusze i niebod zachrystiina historia kryminalna!

Księgarnia, szelest przewracanych kartek, usypiająca atmosfera… Nudno, prawda? A co, jeżeli ten spokojny, pokryty kurzem świat ma drugie oblicze? Pełne złodziei, handlarzy trefnymi białymi krukami, romansów, zdrad i spisków..? Zaczyna się od skoku. Udanego – przestępcy kradną z biblioteki Uniwersytetu Princeton manuskrypty.

Dziwna kradzież? Niekoniecznie. To skarb – zostały ubezpieczone na 25 milionów dolarów…

Czy cokolwiek może łączyć ten brawurowy skok z niepozornym Bruce’em Cable’em, który prowadzi księgarnię w sennym miasteczku Santa Rosa na wyspie Camino? Niewielu ludzi wie, że Bruce prawdziwe pieniądze zarabia na handlu białymi krukami. Być może dowie się tego Mercer Mann, młoda pisarka z problemami finansowymi, która zostaje wynajęta przez tajemniczą kobietę zlecającą jej poznanie sekretów księgarza…

5-06-2019, 11:23 |  bodzio9  |  DOKUMENTY - AUDIOBOOKI  |  


Rozmus Piotr - Piętno mafii [Audiobook PL]

Rozmus Piotr - Piętno mafii [Audiobook PL]Lektor: Piotr Grabowski

Rozmiar: 1,75 GB
Czas: 21:14 h
Bitrate: 192-256 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Przeszłość, która nie daje o sobie zapomnieć. Cudze grzechy, za które trzeba odpokutować. Pokolenia naznaczone mafijnym piętnem…

Marta Makowska i Sven Jönsson nie mają pojęcia o swoim istnieniu, ale łączy ich więcej, niż mogliby przypuszczać.
Kiedy nastoletnia córka Marty nie wraca na noc do domu, kobieta odchodzi od zmysłów. Prowadzący śledztwo komisarz Borys Wolański jest przekonany, że dziewczyna została uprowadzona, a kidnaperzy wkrótce zażądają okupu. Nie nadchodzą jednak żadne wiadomości, a w postępowanie angażuje się wydalony ze służby komisarz Olgierd Merk, który jako jedyny domyśla się prawdy.
W szwedzkim Härnösand Sven przeżywa tę samą tragedię. Björn, jego syn, również zostaje porwany, a komisarze Christin Carlsson i Gunnar Lindberg z miejscowej policji rozpaczliwie szukają tropu malca. Podejrzewają, że ojciec chłopca coś przed nimi ukrywa.
Do mieszkania polskiego imigranta w Chicago ktoś dostarcza tajemniczą przesyłkę. W środku znajdują się zdjęcia zamordowanego mężczyzny. Na jego ustach wycięto krzyż. W ten właśnie sposób camorra uciszała tych, którzy złamali omertę – świętą zmowę milczenia.

Dwa kraje, dwa równolegle prowadzone śledztwa przeciwko wrogowi, który nie wybacza i nie zapomina.

4-06-2019, 07:51 |  bodzio9  |  DOKUMENTY - AUDIOBOOKI  |  


Jodełka Joanna - Polichromia [Audiobook PL]

Jodełka Joanna - Polichromia [Audiobook PL]Lektor: Anna Wodzyńska

Rozmiar: 346 MB
Czas: 8:14 h
Bitrate: 96 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

"Komisarz poznańskiej policji Maciej Bartol ma niezbyt poukładane życie. Apodyktyczna matka nie może mu darować, że nie chce się ożenić z kobietą, która ma urodzić jego dziecko. W pracy też szykuje mu się trudna sprawa. W pełnym cennych przedmiotów mieszkaniu zostają odnalezione zwłoki emerytowanego konserwatora zabytków, samotnego wdowca Apoloniusza Mikulskiego, a do sprawy zostaje przydzielony wymuskany prokurator Pilski, którego Bartol nie znosi. W śledztwie, oprócz braku motywów, szczególnych problemów nastręczają dziwne upozowanie zwłok i odkryte przy nich symboliczne przedmioty oraz łacińskie sentencje, wskazujące na to, że morderca zamierza kontynuować dzieło. I rzeczywiście, pojawia się kolejna ofiara… Co łączy te spektakularne zbrodnie?
3-06-2019, 10:17 |  bodzio9  |  DOKUMENTY - AUDIOBOOKI  |  


Fronia Rafał - Anatomia góry [Audiobook PL]

Fronia Rafał - Anatomia góry [Audiobook PL]Lektor: Marcin Popczyński

Rozmiar: 210 MB
Czas: 7:40 h
Bitrate: 64 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Zrozumieć górę i tych, którzy próbują ją zdobyć Publikowane przez niego dzienniki z Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 w 2018 roku zdobyły tysiące czytelników. W tej książce Rafał Fronia podejmuje próbę wyjaśnienia, dlaczego najwyższe góry są tak kuszące i co sprawia, że mimo śmiertelnego niebezpieczeństwa co roku setki śmiałków próbują wdrapać się na ich szczyt. I jak te góry zmieniają człowieka. Anatomia Góry to niezwykła opowieść o himalaizmie i obcowaniu z górami. To pełne emocji opisy wypraw w Andach, Pamirze, Himalajach i Karakorum. To szaleńcze przygody, górskie cuda, tragedie i sukcesy. A wszystko to okraszone kulisami ostatniej polskiej wyprawy na K2 oraz charakterystyką kolegów himalaistów.
3-06-2019, 09:58 |  bodzio9  |  DOKUMENTY - AUDIOBOOKI  |  


Czornyj Max - Komisarz Eryk Deryło - 04 - Trauma [Audiobook PL]

Czornyj Max - Komisarz Eryk Deryło - 04 - Trauma [Audiobook PL]

Lektor: Robert Jarociński

Rozmiar: 341 MB
Czas: 8:17 h
Bitrate: 96 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Powrót kultowej serii z Erykiem Deryło!

W duecie z podkomisarz Tamarą Haler, Deryło dołączy do makabrycznej gry szaleńca.

Czy nie byłoby pięknie, gdybyśmy wszyscy się zabawili? Całe dzielnice, osiedla i miasta? Uwierzcie mi, że wspaniale jest podarować komuś szczęście. Darowując pecha, mówi się trudno. Tak musiało być. Amen.

Do redakcji jednej z lubelskich gazet trafia nietypowy list. Nadawca, nazywający siebie Mistrzem Gry, domaga się jego publikacji. Ogłasza rozpoczęcie "Gry w szczęście", nie podając jednak żadnych reguł. Każdy może dołączyć do makabrycznej rozgrywki. Chętnych nie brakuje. Tymczasem w opuszczonej ruderze odnalezione zostają bestialsko okaleczone zwłoki. Wszystko wskazuje na to, że gdyby nie pechowy zbieg okoliczności, ofiara mogłaby przeżyć... To dopiero początek. Kolejne osoby giną w okrutnych męczarniach.

Do gry o najwyższą stawkę włącza się Eryk Deryło i podkomisarz Tamara Haler. Mistrz Gry coraz mocniej wciąga ich w świat własnych, chorych fantazji.

Szczęście czy pech? Życie czy śmierć? Właśnie dołączyłeś do gry.
2-06-2019, 14:22 |  gibson1965  |  DOKUMENTY - AUDIOBOOKI  |  

Piekara Jacek - Cykl Inkwizytorski Tom 01 Płomień i krzyż Tom 03 [Audiobook PL]

Piekara Jacek - Cykl Inkwizytorski Tom 01 Płomień i krzyż Tom 03 [Audiobook PL]


Opis:


Arnold Lowefell i Mordimer Madderdin wspólnie ruszają do walki!

Dwaj szczególni Inkwizytorzy znowu się spotykają. Tym razem, by wspólnie wypełnić zadanie w przeklętej krainie zamieszkanej przez dziki lud, który wiarę w Chrystusa połączył z pogańskimi obrządkami. Tysiące mil od granic Cesarstwa, inkwizytorzy będą musieli spełnić misję kluczową dla całego chrześcijaństwa.
2-06-2019, 14:10 |  gibson1965  |  DOKUMENTY - AUDIOBOOKI  |  

Sumrall Lester - Demony. Księga odpowiedzi [Audiobook PL]

Sumrall Lester - Demony. Księga odpowiedzi [Audiobook PL]


Opis:


Amerykański bestseller po raz pierwszy w Polsce! Na przykładach świadectw zebranych w swojej 40 letniej działalności egzorcystycznej w ponad 140 krajach świata, Dr Lester Sumrall wyjaśnia jak możemy prowadzić skuteczną walkę z mocami ciemności, którą zwyciężymy dzięki autorytetowi mocy Bożej. Z tego audiobooka dowiesz się, że świat duchowy jest realny i wpływa na życie każdego człowieka.
2-06-2019, 13:29 |  gibson1965  |  DOKUMENTY - AUDIOBOOKI  |  

Telus Jacek - Kurtka [Audiobook PL]

Telus Jacek - Kurtka [Audiobook PL]


Opis:


Chyba nikt nie lubi gubić swoich rzeczy, jednak zdarza się to całkiem często. Co robimy gdy zaginie nam częśc naszej garderoby? Ciekawie opowiedziana historia zaginionej kurtki. Czy uda jej się ją odnaleźć? A może została skradziona? Jakie historie kręcą się wokół tytułowej "kurtki"?
2-06-2019, 13:09 |  gibson1965  |  DOKUMENTY - AUDIOBOOKI  |  

Mathias Tracey - Czas wyborów [Audiobook PL]

Mathias Tracey - Czas wyborów [Audiobook PL]


Opis:


Jak przemówisz, kiedy odebrano ci prawo głosu?

Akcja powieści toczy się w niedalekiej, niesprecyzowanej przyszłości. Po wyjściu z Unii Europejskiej Wielka Brytania jest rządzona przez Partię – radykalnie prawicowe ugrupowanie, którego polityka opiera się na skrajnie nacjonalistycznych wartościach. Wszystkie osoby urodzone poza granicami kraju zostają zmuszone do natychmiastowego opuszczenia państwa. Niezastosowanie się do nakazu grozi aresztowaniem i przymusową deportacją, a ukrywanie nielegalnych imigrantów stanowi przestępstwo.
2-06-2019, 12:48 |  gibson1965  |  DOKUMENTY - AUDIOBOOKI  |  

Walker Matthew - Dlaczego śpimy [Audiobook PL]

Walker Matthew - Dlaczego śpimy [Audiobook PL]


Opis:


Międzynarodowy bestseller. Książka roku według „Times Literary Suplement”, „Observera”, „Sunday Timesa”, „Financial Timesa” i „Guardiana”.

Jaki wpływ na sen mają kofeina i alkohol? Co naprawdę dzieje się podczas fazy REM? Dlaczego z wiekiem zmieniają się zwyczaje związane ze snem? Jak popularne wspomagacze snu działają w dłuższej perspektywie?
2-06-2019, 10:52 |  gibson1965  |  DOKUMENTY - AUDIOBOOKI  |  

Tracy Brian, Stein Christina - Uwierz w siebie i działaj [Audiobook PL]

Tracy Brian, Stein Christina - Uwierz w siebie i działaj [Audiobook PL]


Opis:


Jeśli jesteś szczęśliwy, zdrowy, radosny, masz grupę przyjaciół i kochasz siebie - nie potrzebujesz tej książki. Jeżeli jednak jest odwrotnie, być może popełniasz jakiś błąd w swoim sposobie myślenia i źle reagujesz na to, co się dzieje dookoła. Może blokują Cię negatywne lub pesymistyczne myśli i przekonania, przez co nie potrafisz przyjąć nastawienia typowego dla człowieka sukcesu. Już czas, byś nauczył się nowej strategii, dzięki której najszczęśliwsi i najbardziej spełnieni ludzie osiągają swoje cele i zdobywają to, czego pragną.
2-06-2019, 10:30 |  gibson1965  |  DOKUMENTY - AUDIOBOOKI  |  

Helsing van Jan - Ręce precz od tej książki [Audiobook PL]

Helsing van Jan - Ręce precz od tej książki [Audiobook PL]


Opis:


Zastanawiacie się, dlaczego nie powinniście brać tej książki do rąk. Czy to jedynie przemyślany chwyt reklamowy? Otóż nie! Z powodu prezentowanych treści zakazane zostały już dwie książki autorstwa Jana van Helsinga, którego niemieckie mass media zaliczyły do grupy "autorów niebezpiecznych", przed którymi należy społeczeństwo chronić. Zamiarem Jana van Helsinga było wstrząśnięcie Waszym światopoglądem, stąd rada: Ręce precz od tej książki! ...